درباره فروشگاه

با سلام حضور شما مشتری محترم

با توجه به توسعه روز افزون استفاده از موبایل و خرید آسانتر در جوامع کنونی و استفاده از اینترنت و خدمات آن برآن شدیم با انتخاب محصولات خاص و زیبا نسبت به نیاز مشتریان و سبد کالایی شما عزیزان محصولات مرغوب و با دوام را برای شما تهیه و به صورت اینترنتی به شما عرضه نماییم. و مشتاقیم شما را با هر خرید خوشحال تر نماییم. در نتیجه تلاش برای انتخاب محصولات مخصوصا برندهای ایرانی که بتوانیم در جهت حمایت از تولید داخل و تولید کننده ایرانی و همچنین محصولات خارجی که مرغوبیت آنها برایمان ثابت شده باشد را در این فروشگاه عرضه نماییم.

به شما مشتری محترم اطمینان می دهیم که خرید شما موجب رضایت شما شود و از این بابت می توانیم این امر را برایتان ثابت نماییم

عرضه محصولات مختلف ایرانی که کیفیت صادراتی دارد و شما در بازارهای محل اقامتتان موجود نیست را می توانید در این فروشگاه بیابید.

اینجانب محسن نیکنامی که مدیریت گروه Art My Home (هنر خانه ام) را بر عهده دارم برای انتخاب محصولات وسواس نشان داده  و انتخاب هر محصول را می توانم بگویم ساعت ها بررسی برای شما عزیزان انتخاب نموده ام. امیدوارم شما با هر خرید لبخند بر لبانتان بنشیند و این خوشحالی مرا هم شاد تر نمایید.

رضایت و حمایت شما موجب افزایش کارایی ما می شود 

از شما سپاسگزارم که این فروشگاه را انتخاب کرده اید. 

 

عضویت در کانال تلگرامی راهی بهتر برای با خبر شدن از محصولات جدید می باشد